Fluidizovaná postel s mrazákem

Fluidizovaná postel s mrazákem

Fluidní tunelové mrazicí boxy používané ke zmrazování malých kousků potravin, které se mohou pohybovat od nakrájené nebo nakrájené zeleniny, ovoce a bobulovin až po maso, drůbež, mořské plody, jako jsou malé ryby nebo krevety, a drobné mléčné výrobky nebo vařené produkty.

Mraznička je vybavena vysoce účinným a sanitárním výparníkem využívajícím nejnovější způsob přívodu kapaliny s výměnou tepla o 20 % vyšší než u tradičních metod. Máme dva typy: polofluidní a plně fluidní, které splňují různé aplikace zmrazení produktů.


  • Mraznička s fluidním ložem používá potravinářský nerezový síťovaný pás, který se snadno čistí a je odolný proti korozi.
  • Je vybavena odstředivým ventilátorem z nerezové oceli pro vynikající chladicí výkon.
  • Je vybavena nárazovým zařízením pro dopravní pás pro zajištění jednorázové účinnosti zmrazení mražených produktů.
  • Fluidní tunelová mraznička využívá k výrobě panelů importovanou linku na výrobu izolačních panelů pro chladírenské sklady, která je energeticky účinná a vysoce kvalitní.
  • Mrazící zařízení je vybaveno inteligentním centrálním řídicím systémem, automatickým detekčním zařízením a výstražnými světly, které je pro uživatele snadné na obsluhu a údržbu.
Výkonný odstředivý ventilátor
Vybíráme z řady vysoce účinných ventilátorů, které vyhovují různým scénářům.
Vibrační zařízení
Řada pomocných zařízení pro různé produkty pro zvýšení kvality mrazení, oddělení produktu a zvýšení mrazicí kapacity.
Systém automatického čištění CIP
Různé režimy čištění jsou volitelné. Vyčistěte a dezinfikujte vnitřek hluboce zmrazeného stroje ve všech ohledech, aby byly splněny hygienické požadavky na bezpečnost potravin.
Plně svařovaná podlaha
Konstrukce s otevřenou strukturou usnadňuje čištění. Volitelně je k dispozici plně svařovaná skříň.
Ovoce a zelenina
Pekařské výrobky
Maso
Připravené jídlo

Ozvěte se nám