Nárazová tunelová mraznička

Nárazová tunelová mraznička

Nárazová zmrazovačka využívá vysokorychlostní proudy vzduchu směrující svou sílu na horní a spodní část potravinářského produktu, aby odstranily vzduch nebo tepelnou bariéru obklopující povrch produktu. 

Jakmile je tato bariéra nebo vrstva tepla odstraněna, umožňuje rychlejší zmrazení produktu. Tato operace pomáhá výrazně zkrátit dobu zpracování a poskytuje časy zmrazení podobné těm, které poskytují kryogenní zařízení. Provozní náklady jsou navíc podobné jako u tradičních mechanických zařízení.


  • Rychlejší časy zmrazování mají za následek menší krystalky ledu, což znamená menší poškození buněk potravinářských výrobků. Produkty jsou šťavnatější, mají lepší texturu a při rozmrazování vykazují menší ztráty odkapáváním.
  • Rychle ztvrdněte povrch potravin a uzamkněte vnitřní vlhkost, čímž se minimalizují ztráty dehydratací.
  • Krátká doba zmrazování nejen udržuje čerstvost a výživu potravin, ale také poskytuje dobrou účinnost zmrazování.
  • Úspora energie a malé rozměry.
Fanoušků
Vysoce účinný odstředivý ventilátor, který splňuje potřeby velkého objemu vzduchu a vysoké rychlosti vzduchu. Konstrukce ventilátoru se snadno čistí a udržuje. Plně utěsněný motor běží hladce a dlouho vydrží.
Výkonný výparník
Návrh byl simulován pomocí evropského profesionálního softwaru výměníků tepla. Všechny trubky jsou roztahovány spíše hydraulicky než mechanicky. Rovnoměrnější roztažení a těsnější uložení mezi trubkou a žebry. Vylepšený výkon výměny tepla. Variabilní rozteč žeber slouží k oddálení tvorby námrazy na povrchu žeber. Delší interval polevy. Snadný přístup a čištění Materiál žebra: Hliník, slitina hliníku a hořčíku
Hygienický design
Hygienické provedení, všechny konstrukční díly z nerezové oceli, plně svařované, plně vyhovující hygienickým postupům při zpracování potravin.
Systém vzduchového odmrazování
Během provozu mrazničky včas odstraňte námrazu z povrchu žeber výparníku. Zajistěte dlouhý a nepřetržitý provoz mrazničky, omezte námrazu na výparníku a zvyšte produktivitu.
ÚDAJE
Struktura
Struktura
Jednoduchý pás/ Dvojitý pás
Rozsah šířky pásu
1200mm-1500mm
Rozsah délky krytu
Typ pevného pásu: 11.7 m-22.36 m, lze přizpůsobit
Příloha
Izolovaný kryt se 100 mm silnými polyuretanovými stěnami, vnitřním osvětlením a nerezovým pláštěm. Volitelně plně svařovaný kryt.
Pás
Typ řemene
Pevný pás SS potravinářské kvality
Délka přísuvu
2200 až 5000 mm, lze přizpůsobit
Délka odvodu
1200mm, lze přizpůsobit
Elektrická data
napájení
Napětí v místní zemi
Kryt ovládacího panelu
Ovládací panel z nerezové oceli
ovládání
Řízení PLC, dotyková obrazovka, bezpečnostní senzory
Údaje o chlazení
Chladivo
Freon, amoniak, CO2
Cívka
Nerezové/hliníkové trubky, hliníkové financované výkonové ventilátory
Teplota odpařování
-45 ℃
Doba setrvání
Pevný typ pásu: 3-60min nastavitelný
Mořské plody
Čínské pečivo
Ovoce a zelenina
Připravené jídlo

Ozvěte se nám