Jednoduchá spirálová mraznička

Jednoduchá spirálová mraznička

Nízkonapěťový spirálový zmrazovač s jedním bubnem vyrobený společností Square Technology je použitelný pro jednotlivé rychle zmražené granulované a malokusové potraviny.

Jejich velkoplošná zmrazovací zařízení se však vztahují i ​​na jednotlivá rychle zmrazovaná velkorozměrová mražená jídla, jako jsou hotová jídla, celá kuřata, celé ryby a podobně. Výška vstupní a výstupní pozice je nastavitelná v nízkonapěťové spirálové mrazničce tak, aby odpovídala výrobním linkám zákazníků před a po, a může být také dodána s přizpůsobenými dopravníky.


  • Spirálová mraznička je vybavena vysoce účinným sanitárním výparníkem využívajícím nejnovější metodu přívodu kapaliny, díky níž je účinnost výměny tepla o více než 20 % vyšší než u tradičních mrazniček.
  • Spirálová mraznička využívá symetrický a hladký design kruhového vzduchového potrubí, který zvyšuje účinek výměny tepla.
  • Spirálovou mrazničku vybavujeme potravinářským nerezovým síťovým pásem a plastovým modulárním pásem podle různých požadavků různých produktů.
  • Spirálová mraznička je vybavena inteligentním centrálním řídicím systémem, automatickou detekcí a výstražným světelným zařízením, které je pro uživatele pohodlné k obsluze a údržbě.
Výkonný výparník
Návrh byl simulován pomocí evropského profesionálního softwaru výměníků tepla. Všechny trubky jsou roztahovány spíše hydraulicky než mechanicky. Rovnoměrnější roztažení a těsnější uložení mezi trubkou a žebry. Vylepšený výkon výměny tepla. Variabilní rozteč žeber slouží k oddálení tvorby námrazy na povrchu žeber. Delší interval polevy. Snadný přístup a čištění Materiál trubky: Nerezová ocel, Hliník Materiál žebra: Hliník
Analýza konečných prvků
Při návrhu spirálové mrazničky se provádí strukturální analýza, aby byla zajištěna její strukturální integrita během provozu.
ÚDAJE
Struktura
Struktura
Jediný buben
Průměr klece
1620 na 5800mm
Úrovně
2 až 40 úrovní
Příloha
Izolovaná skříň s polyuretanovými stěnami o tloušťce 125 mm / 150 mm, vnitřní osvětlení, volitelně celosvařovaná skříň z nerezové oceli.
Mezipatro
volitelný
Pás
Pás
Potravinářský SS síťovaný pás nebo modulární plastový pás
Šířka
520 až 1372 mm
Délka přísuvu
500 až 4000 mm
Délka odvodu
500 až 4000 mm
Elektrická data
napájení
Napětí v místní zemi
Kryt ovládacího panelu
Ovládací panel z nerezové oceli
ovládání
Řízení PLC, dotyková obrazovka, bezpečnostní senzory
Údaje o chlazení
Chladivo
Freon, amoniak, CO2
Cívka
Nerezové ocelové trubky z hliníku, hliníkové žebro, variabilní stoupání žeber, ventilátory s dlouhým házením
Teplota odpařování
-40 ℃ až -45 ℃
Doba setrvání
4 až 200 mm nastavitelné
Vodní produkty
Drůbeží výrobky
Pečivo
Pekařské výrobky
Připravená jídla
Pohodlné / konzervované produkty
Zmrzlinové výrobky
Ovoce a zelenina

Ozvěte se nám