Dvojitá spirálová mraznička

Dvojitá spirálová mraznička

Spirálová mraznička s nízkým napětím s dvojitými bubny vyráběná společností Square Technology je použitelná pro jednotlivá rychle zmrazená granulovaná a drobná jídla, velká zmrazená jídla, jako jsou připravená jídla, celé kuře a celé ryby. Spirálová mraznička s dvojitým bubnem umisťuje přítok a odtok na nízké úrovni, což usnadňuje provoz a lépe odpovídá výrobním linkám zákazníků.


  • Spirálová mraznička je vybavena vysoce účinným sanitárním výparníkem využívajícím nejnovější metodu přívodu kapaliny, díky níž je účinnost výměny tepla o více než 20 % vyšší než u tradičních mrazniček.
  • Spirálová mraznička využívá symetrický a hladký design kruhového vzduchového potrubí, který zvyšuje účinek výměny tepla.
  • Spirálovou mrazničku vybavujeme potravinářským nerezovým síťovým pásem a plastovým modulárním pásem podle různých požadavků různých produktů.
  • Spirálová mraznička je vybavena inteligentním centrálním řídicím systémem, automatickou detekcí a výstražným světelným zařízením, které je pro uživatele pohodlné k obsluze a údržbě.
Systém odmrazování vzduchem
ADF opakovaně fouká pulzy stlačeného vzduchu o vysoké rychlosti přes žebra výparníku, zatímco produkty pokračují v chodu v mrazničce. Vnitřní teplota mrazničky je stabilnější díky menší námraze na žebrování. Díky delší době běhu se zvyšuje výkon výroby.
CIP (Cleaning-in-Place)
Systém kompletně vyčistí a dezinfikuje vnitřek mrazničky, aby splnil hygienické požadavky na bezpečnost potravin. Náš systémový návrh je naprogramován s přizpůsobenými recepturami CIP tak, aby vyhovovaly různým produktům a potřebám.
ÚDAJE
Struktura
Struktura
Dvojitý buben
Průměr klece
1620 na 5800mm
Úrovně
2 až 40 úrovní
Příloha
Izolovaná skříň s polyuretanovými stěnami o tloušťce 125 mm / 150 mm, vnitřní osvětlení, volitelně celosvařovaná skříň z nerezové oceli.
Mezipatro
volitelný
Pás
Pás
Potravinářský SS síťovaný pás nebo modulární plastový pás
Šířka
520 až 1372 mm
Délka přísuvu
500 až 4000 mm
Délka odvodu
500 až 4000 mm
Elektrická data
napájení
Napětí v místní zemi
Kryt ovládacího panelu
Ovládací panel z nerezové oceli
ovládání
Řízení PLC, dotyková obrazovka, bezpečnostní senzory
Údaje o chlazení
Chladivo
Freon, amoniak, CO2
Cívka
Nerezové ocelové trubky z hliníku, hliníkové žebro, variabilní stoupání žeber, ventilátory s dlouhým házením
Teplota odpařování
-40 ℃ až -45 ℃
Doba setrvání
4 až 200 mm nastavitelné
Vodní produkty
Drůbeží výrobky
Pečivo
Pekařské výrobky
Připravená jídla
Pohodlné / konzervované produkty
Zmrzlinové výrobky
Ovoce a zelenina

Ozvěte se nám